Play.Multiplu.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Admin (ovimatrix)

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
ovimatrix

ovimatrix


masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localizare : HD
Data de inscriere : 23/04/2009

Cerere Admin (ovimatrix) Empty
MesajSubiect: Cerere Admin (ovimatrix)   Cerere Admin (ovimatrix) Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 5:24 pm

Nume: ovimatrix
Varsta:20
timp pe serv: sincer nu foarte mult am jucat ceva timp insa
Motiv: am obs ca nu prea sunt admini ON si eu cam joc CS aproape in fiecare seara si am dat de acest serv si imi place F mult insa intra foarte multi codati si deja nu ii mai suport nu se poate juca nimeni cinstit pe serv toti trebe sa bage coduri din cauza unor copi..recunosc ca si eu am jucat de 2 ori cu coduri deoarece nu ii mai suportam si leam zis o data sa scoata codu am jucat toti fara cod pana sa trezit altu sa vina cu cod si nea stricat tot meciu Sad...sincer doar pt asta as dori admin nu conteaza ranku sau timpu cat doriti voi ma puteti lasa doar sa pot da ban codatilor ca nu se mai poate.thks (ma refer la serv 79.118.222.129:25570 k1ck.idle.ro)
Sus In jos
yoo
OwNeR
OwNeR
yoo


masculin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 40
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 10/08/2008

Cerere Admin (ovimatrix) Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin (ovimatrix)   Cerere Admin (ovimatrix) Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:38 pm

ok mane..vb pe mess
Sus In jos
http://www.csr0.com
GROOVE

GROOVE


masculin
Numarul mesajelor : 78
Varsta : 33
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 23/01/2009

Cerere Admin (ovimatrix) Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin (ovimatrix)   Cerere Admin (ovimatrix) Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 2:34 pm

Mai joaca pe server Very Happy
Sus In jos
ovimatrix

ovimatrix


masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localizare : HD
Data de inscriere : 23/04/2009

Cerere Admin (ovimatrix) Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin (ovimatrix)   Cerere Admin (ovimatrix) Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 3:34 pm

eh las ca am rezolvato Smile se poate inchide Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Admin (ovimatrix) Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin (ovimatrix)   Cerere Admin (ovimatrix) Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admin (ovimatrix)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin
» Cerere Admin
» Cerere Admin
» Cerere admin!
» Model Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Play.Multiplu.Ro :: k1ck.idle.ro :: Cereri Admin-
Mergi direct la: