Play.Multiplu.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere admin... Rattrap 4 Friends

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Rattrap 4 Friends

Rattrap 4 Friends


masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 33
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 07/03/2009

Cerere admin... Rattrap 4 Friends Empty
MesajSubiect: Cerere admin... Rattrap 4 Friends   Cerere admin... Rattrap 4 Friends Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 6:11 pm

Nume: Rattrap 4 Friends
Varsta : soon 18..
Timpul petrecut pe server : Few days... dar mi-am petrecut majoritatea timpului jucand pe serv,plus k am adus si ceva prieteni pe aici..Smile
Motivul pentru care doresc admin... eermmm,let me tink about it... Pai, sa numai intre atat de multi codati,care dintr-un glontz e HeadShot..prin ZID si cum am zis... cam majoritatea timpului sunt online pe serv,de multe ori nu exista admin pe server.. poate oi fi eu omul potrivit!:>
Pe ce vrei adminul: AmX
Ce fel de AdMiN doresti si pt cat : E la decizia voastra ce si cum... i rly dont care ;p



//signed Rattrap 4 Friends
Sus In jos
GROOVE

GROOVE


masculin
Numarul mesajelor : 78
Varsta : 33
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 23/01/2009

Cerere admin... Rattrap 4 Friends Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin... Rattrap 4 Friends   Cerere admin... Rattrap 4 Friends Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 6:35 pm

Sa spunem PRO
Apropo avatarul tau e de la NARUTO -> Am vazut 400 de episoade dat mai sunt Smile)
Sus In jos
N3BuNelu




masculin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 31
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 11/02/2009

Cerere admin... Rattrap 4 Friends Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin... Rattrap 4 Friends   Cerere admin... Rattrap 4 Friends Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 11:47 am

un PRO de la mine !!
Sus In jos
yoo
OwNeR
OwNeR
yoo


masculin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 40
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 10/08/2008

Cerere admin... Rattrap 4 Friends Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin... Rattrap 4 Friends   Cerere admin... Rattrap 4 Friends Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 10:08 am

s-a rezolvat!
Sus In jos
http://www.csr0.com
Continut sponsorizat





Cerere admin... Rattrap 4 Friends Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin... Rattrap 4 Friends   Cerere admin... Rattrap 4 Friends Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere admin... Rattrap 4 Friends
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin!
» Cerere ADMIN
» cerere admin
» Cerere ADMIN
» cerere /// admiN !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Play.Multiplu.Ro :: Cereri de Nick Rezervat/Slot/Admin/Moderator-
Mergi direct la: