Play.Multiplu.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin

In jos 
+2
yoo
smanu
6 participan?i
AutorMesaj
smanu




masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 34
Localizare : buc
Data de inscriere : 10/02/2009

Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Empty
MesajSubiect: Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin   Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Icon_minitimeMar Feb 10, 2009 6:42 pm

As dori sa reclam si eu pe SoulSkinner nu l-am vazut sa faca si el o poza sa dea kick sa sa baneze codatii iar cand vb cu el nici macar nu ma baga in seama dar nu isi face datoria de admin sper sa se ia masuri cu el meci frumos:)
Sus In jos
yoo
OwNeR
OwNeR
yoo


masculin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 40
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 10/08/2008

Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Empty
MesajSubiect: sal   Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 11:25 am

smanu-le poate nu era pe server...zic si io..poate era pe mess, la baie, la masa..cine stie..o sa vb cu el
Sus In jos
http://www.csr0.com
SoulSkinner




masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/03/2009

Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin   Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 6:00 pm

Bun...nu am facut poze atunci poate si din motivul ca nu erau codati sau suspecti. De fiecare data cand eram p srv si au fost codati, am luat masuri. Daca 1 joaca bine 3 runde la rand neaparat e codat?
Sus In jos
SoulSkinner




masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/03/2009

Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin   Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 6:02 pm

Sincer, nici macar nu stiu cand s-a petrecut faza...de obicei raspund cand cineva vb cu mine.
Sus In jos
MeNeaYt0
ZeU
ZeU
MeNeaYt0


masculin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 33
Localizare : BrasoV
Data de inscriere : 10/03/2009

Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin   Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 5:32 am

poate nu are ce face si asta...... ori erai plecat de pe calc si erai spec si asta repede ca sa iti faca reclamatie....
Sus In jos
http://www.csr0.com
Ana[:X]




feminin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 30
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 16/03/2009

Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin   Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 3:47 pm

NU are cf asta... DAk joaca bn unu toti striga k is codati ....DAta viitoare vin`o cu un motiv mai bun baiete







by Ana`--> What a Face













Bafta all scratch
Sus In jos
ViRuS

ViRuS


masculin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 33
Localizare : BraSov
Data de inscriere : 13/03/2009

Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Empty
MesajSubiect: ha   Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 2:57 am

aici dau dreptate .. poate nu era la pc .. sau na vaz mi se intampla si mie .. din punctu meu de vedere soul isi face f bn datoria Get A real life man
Sus In jos
http://TrYnitY.serveGame.com
Continut sponsorizat





Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin   Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RECLAMATIE ADMIN
» Reclamatie admin alexinho
» reclamatie admin viral...joaca codat....
» reclamatie la adminul acg mafia
» reclamatie adminul Viral de pe cs.csR0.com

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Play.Multiplu.Ro :: Reclamatii Admini-
Mergi direct la: