Play.Multiplu.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 reclamatie la adminul acg mafia

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Deea *




feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localizare : dorohoi
Data de inscriere : 11/03/2009

reclamatie la adminul acg mafia Empty
MesajSubiect: reclamatie la adminul acg mafia   reclamatie la adminul acg mafia Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 7:47 pm

bai care ia dat admin la asta? na putu verifica ca e plin de coduri?

durerea mea e a 3a oara pe ziua de azi cand o patesc de la el


stau genit cu shfit merg.. il aud si ma pun dupa o cutie fara sa scot vreun zgomot

el sta.. asteapta sa ma pun vine si trage in mine direct... si cand il intreb cik ma auzit

bn trec cu vederea peste..


a 2a oara tot asa nici nu mergeam stateam dupa o usa la inferno si nu putea sa stie decat cu wall ca is acolo ca a intrat pe usa tragand pur si simplu in mine

si mam enervat si am stat spec pe el 15 minute pe ceas.. se cunostea de la distanta ce wall avea.. pur si simplu astepta playerii si dadea cap direct .. sau la awp..punea zoom si iesea tragand exact.. dation colo de treaba.. asa tre sa faca un admin??


luati masuri va rog... 100 % avea coade.. poate un but nusiar fi dat seama.. da un jucator bun tot siar fi dat Smile ms
Sus In jos
yoo
OwNeR
OwNeR
yoo


masculin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 40
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 10/08/2008

reclamatie la adminul acg mafia Empty
MesajSubiect: multumim pentru post   reclamatie la adminul acg mafia Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 10:23 pm

poate imi spui si ora si ce admin mai era pe srv?! ms
PS: Nu esti singura care are reclamatii la acest admin! pe viitor mai bine faci un demo Wink
Sus In jos
http://www.csr0.com
Deea *




feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localizare : dorohoi
Data de inscriere : 11/03/2009

reclamatie la adminul acg mafia Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie la adminul acg mafia   reclamatie la adminul acg mafia Icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 1:16 pm

data : 11 .03.2009
ora : 21 :40


o sa fac un demo imediat cel vad pe server...

pe mine cel mai tare ma oftica ca eu pot juca fara coade.. si le dau la 0 si cum intra el pac.. imi strica scorul...


si ciuda mai mare e ca are coade ca dak navea nah.. asta e mia stricat scorul.... dar sami strice unu cu coade... durerea mea

o sa revin cu detalii .. multumesc Smile
Sus In jos
Deea *




feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localizare : dorohoi
Data de inscriere : 11/03/2009

reclamatie la adminul acg mafia Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie la adminul acg mafia   reclamatie la adminul acg mafia Icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 1:17 pm

ahhhh si nu mai era nici un admin.... mam informat eu atunci
Sus In jos
MeNeaYt0
ZeU
ZeU
MeNeaYt0


masculin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 33
Localizare : BrasoV
Data de inscriere : 10/03/2009

reclamatie la adminul acg mafia Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie la adminul acg mafia   reclamatie la adminul acg mafia Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 5:29 am

ideea lui yoo este f.buna
Sus In jos
http://www.csr0.com
Continut sponsorizat





reclamatie la adminul acg mafia Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie la adminul acg mafia   reclamatie la adminul acg mafia Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie la adminul acg mafia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie adminul Viral de pe cs.csR0.com
» RECLAMATIE ADMIN
» Reclamatie admin alexinho
» Reclamatie SoulSkinner nu isi face datoria de admin
» reclamatie admin viral...joaca codat....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Play.Multiplu.Ro :: Reclamatii Admini-
Mergi direct la: